Zajišťování, koordinace - Ondřej Malý - www stránky, e-shopy, grafika, reklama, propagace, tisk, corporate identity

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Spolupráce s agenturou Zorro

Úzce spolupracuji s agenturou Zorro, která se již několik let specializuje na zajišťování kulturních a společenských akcí, catering, western, koncerty, zábavu, atrakce a mnoho dalšího. Určitě navštivte jejich stránky.

     

Spolupráce s ubytovacím a rekreačním zařízením v Blatné

Každoroční REKREAČNÍ POBYT ve školním ubytovacím zařízení v době červencových a srpnových týdnů.

Fotogalerii školy a ubytovacího zařízení najdete zde.

Pobyt bude v roce 2014 organizován ve třech týdnech červencových turnusů (ubytování v jednotlivých dnech jen výjimečně v případě zbývající volné kapacity, mimo uvedené týdny bohužel ubytování zajistit nemůžeme z provozních důvodů, výjimkou by mohla být pouze velká skupina alespoň 100 osob - v případě takového zájmu nás neváhejte kontaktovat).

I v roce 2014 vždy od soboty do soboty:

   Od 28. června do 5. července 2014
   Od 5. července do 12. července 2014
   Od 12. července do 19. července 2014

Ceny pro rok 2014 jsou stanoveny takto:
cena za 1 týden s plnou penzí pro dospělého 2940,- Kč (polopenze 2310,- Kč), při dětských porcích (pro děti do 10 let) cena 2340,- plná penze a 2040,- polopenze.

     

Spolupráce s Asten Hotels

Asten Hotels je moderní, dynamickou společností uvedenou na hotelový trh v dubnu roku 2012, která se zabývá řízením, pronájmem a zastupováním luxusních butikových hotelů. Společnost byla založena a je aktivně vedena pány Jiřím Gajdošíkem a Vladanem Hájkem.

Asten Hotels vytváří portfolio luxusních hotelů v regionu střední a východní Evropy. Společnost si klade za cíl být spolehlivým partnerem pro náročnou individuální klientelu, firemní hosty a také pro odbornou veřejnost.

     

 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky