Škrábance na skle? My máme řešení

Žádná výměna skla. My máme řešení

Partneři

GLASS DOC®

Váš expert pro veškerá poškození skel

GLASS DOC® je Váš expert na profesionální opravy skla. Ať již poškození od jisker, poleptání nebo poškrábání skel – náš inovativní proces sanace a leštění garantuje perfektní výsledky na skleněných površích všeho druhu.

U nás se můžete spolehnout jak na dlouhodobé zkušenosti a výjimečné Know-how, tak i excelentní zákaznický servis. Díky našim vlastním speciálním materiálům a prostředkům, společně s našimi dlouholetými zkušenostmi a řemeslnou odborností našich techniků a spolupracovníků, jsme schopni při velkoplošném opracování plochy odstranit právě i poškození od odlétajících jisker, a to bez viditelných zbytků jako např. vlnky nebo čočky. Tento certifikovaný proces sanace je samozřejmě prováděn v rámci přípustných limitů a tolerancí výrobců skla.

GLASS DOC® Vám nabízí opravy skla nové generace! Naši experti Vám rádi kdykoliv pomohou nalézt vhodnou alternativu k jinak nevyhnutelné výměně skla.

V případě poškození skla se s námi spojte a přesvědčte se o perfektním výsledku. Rádi Vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Těšíme se na Vaši poptávku!

Služby

Z

Škrábance na skle

Z

Poškození od jisker

Z

Poleptání

Z

Nano ochrana (Glass - coat)

Pečujeme o naše zákazníky

Vyzkoušejte nás

Z

Úspora nákladů v porovnání s nahrazením skla až 90%

Z

Odstranění škod během jednoho dne

Z

Šetrné k životnímu prostředí

Z

Žádné optické změny

Z

Oprava přímo na místě bez nutnosti přerušení provozu

Šetříme životní prostředí

KVALITA

PÉČE

OCENĚNÍ

NAŠE SPECIALIZACE

Oprava skla místo jeho výměny

Škrábance na skle, poškození od jisker nebo poleptání skel je samozřejmě velmi nepříjemné a kazí celkový dojem, nelze jim však vždy zcela zabránit. Zpravidla musí pak dojít k jejich kompletní výměně.

Tato výměna však není díky našemu novému mobilnímu Glass-Doc® sanačnímu procesu nutná. Jsme schopni škrábance a jiná poškození opravit beze zbytku přímo na místě. Garantujeme Vám při opravě skel nejvyšší standardy kvality a výsledky, které předčí Vaše očekávání.

Odstranění škod od odlétajících jisker & odstranění škrábanců na skle

Ať se jedná o povrchové škrábance, vlasové poškrábání, odření, nebo hluboké škrábance – odstraňujeme všechna poškození na všech typech skleněných povrchů (Float / ESG / TVG / VSG a protipožární skla)

Také poškození skel od odlétajících jisker lze díky naší inovativní sanační metodě odstranit. Při tom používáme pro tento účel speciálně vyvinuté a vyrobené brousící a leštící prostředky. Skleněná tabule je v tomto případě speciálně zakryta a velkoplošně opracována. Skleněná tabule tímto certifikovaným postupem opravy skla neutrpí žádnou ztrátu kvality.

Odstranění poleptání

Neodstraňujeme pouze škrábance na skle, ale sanujeme také poleptání jakéhokoliv původu a stupně k Vaší plné spokojenosti. GLASS DOC® odstraní poleptání i poškrábání na všech skleněných površích přímo na místě stavby, a to bez ztráty kvality skla. Opětovnému poleptání skleněných ploch lze předejít aplikací trvalé ochrany tzv. nano-štítu.

Nano-štít Glass Coat®

Vedle opravy skel nabízíme také nano-ochranu Glass Coat®. Aplikací tohoto nano-štítu vzniká tenká neviditelná vrstva z nanopolymerů, která odpuzuje nečistoty, prach a mastnoty. Nečistoty se tak již nemohou spojit s povrchem skla a lze je z ochráněné plochy odstranit jednoduše opláchnutím čistou vodou bez přidání čistících prostředků.

Glass Coat® ochrana nabízená naší společností GLASS DOC® působí proti novému zašpinění, chrání dlouhodobě před agresivním působením životního prostředí a chrání sklo před stárnutím, zvětráváním a vyluhováním.

Váš expert na sklo

GLASS DOC® garantuje odstranění poškození během jednoho dne a je jedno, zda si přejete odstranit jeden škrábanec nebo více poškození skel – nabízíme Vám opravu skla bez optických změn, která šetří životní prostředí a zdroje.

Ve většině případů, kdy je výměna skla velmi drahá a lze jí realizovat pouze s vysokými finančními náklady se nový mobilní sanační proces Glass-Doc® nabízí jako ideálně jako výhodná alternativa k výměně skla.

S námi jsou škrábance na skle odstraněny během chvilky – naše zkušené techniky můžete objednat ve velmi krátké lhůtě. Využijte naše schopnosti při opravě skel přímo u Vás na místě a přesvědčte se o perfektním výsledku naší sanace skla.

NÁŠ TÝM

Jana Mayerová

+420 604 443 463

Leon Handschuh

+420 604 443 463

p. Novotný

+420 604 443 463

 NAPIŠTE

ZAVOLEJTE

POTŘEBUJETE POMOC? ZAVOLEJTE

+420 732 655 265

2 + 9 =